Przekaż 1% naszej organizacji

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

Fundacja Miśka Zdziśka - Błękitny promyk nadziei.

Fundacja Miśka - Zdziśka „Błękitny Promyk Nadziei” z wielką przykrością zawiadamia, że 04 lipca 2022r. odeszła od nas nasza podopieczna Pani Ewa Drej


Fundacja Miśka - Zdziśka „Błękitny Promyk Nadziei” z wielką przykrością zawiadamia, że 04 lipca 2022r. odeszła od nas nasza podopieczna Pani Ewa Drej.

Fundacja Miśka Zdziśka „Błękitny Promyk Nadziei” z Jędrzejowa w dniu dzisiejszym, żegna swoją podopieczną, która pomimo choroby walczyła o każdy dzień aby dojść do zdrowia. Jej śmierć poprzedzona była długą i ciężką chorobą, z którą niestety Pani Ewa przegrała walkę. Zapamiętamy, Panią Ewę jako pełną energii, uśmiechniętą kobietę, która pomimo swojej bardzo ciężkiej choroby walczyła o każdy dzień i potrafiła zarazić optymizmem wszystkich. Jej determinacja może być inspiracją i wzorem dla innych osób. Dziękujemy za nadzieję, pokłady dobra, które wyzwoliła Pani Ewa.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom o wrażliwych sercach, które zaangażowały się w pomoc dla Pani Ewy poprzez wsparcie finansowe, organizowanie zbiórek publicznych skierowanych na leczenie naszego podopiecznego. Pani Ewa na zawsze pozostanie w naszych sercach i pamięci.

Z dniem dzisiejszym Fundacja Miśka Zdziśka zamyka i kończy zbiórkę na rzecz swojej podopiecznej pod nazwą "Pomoc w zakupie protezy oraz na leczenie"

Zarząd Fundacji oraz wszyscy jej pracownicy i podopieczni składają kondolencje pogrążonej w żałobie po śmierci Pani Ewy rodzinie.

Potrzebujesz pomocy ze strony naszej fundacji?