Menu Zamknij

MISIEK ZDZISIEK ZBIERA NAKRĘTKI

MISIEK ZDZISIEK ZBIERA NAKRĘTKI

Fundacja Miśka Zdziśka „Błękitny Promyk Nadziei” prowadzi akcję zbierania plastikowych nakrętek pod hasłem „Misiek Zdzisiek zbiera nakrętki”. Zachęcamy do przyłączenia się do naszej inicjatywy wszystkie placówki oświatowe, urzędy, firmy oraz osoby prywatne z terenu województwa świętokrzyskiego. Aby to uczynić wystarczy pobrać i wypełnić umieszczoną poniżej deklarację przystąpienia i przesłać ją wraz z podpisanym regulaminem akcji na adres fundacji tj.

Przemysłowa 7, 28-300 Jędrzejów lub skanem na adres biuro@blekitnypromyknadziei.pl

Zbieranie nakrętek jest działaniem proekologicznym. Do śmieci wyrzucamy niezakręcone butelki i inne opakowania np. po szamponach, kawach, sokach, balsamach, kremach czy wieczka po zużytych farbach i tynkach. To element segregacji śmieci. Nakrętki przerabiane są na granulat, z którego powstają nowe zakrętki, rury PCV czy obudowy komputerów.

Zebrane nakrętki pozwalają nam uzyskać środki finansowe pozwalające na bieżące funkcjonowanie i dalsze niesienie pomocy osobom niepełnosprawnym z terenu województwa świętokrzyskiego.

Fundacja Miśka Zdziśka „Błękitny Promyk Nadziei” zobowiązuje się do odbioru zebranych nakrętek po wcześniejszym zgłoszeniu. Na koniec roku Fundacja Miśka Zdziśka najlepszym wręcza puchary, dyplomy i wyróżnienia.

Przyjmowanie zleceń odbioru nakrętek odbywa się do godz. 15.00 w dni powszednie

tel. 41-386-65-69 lub kom. 512 924 006

 

ZOBACZ KTO ZBIERA RAZEM Z NAMI

DEKLARACJA PRZYSTĄPIENIA

MISIEK ZDZISIEK ZBIERA NAKRĘTKI

PROTOKÓŁ PRZEKAZANIA NAKRĘTEK

REGULAMIN AKCJI MISIEK ZDZISIEK ZBIERA NAKRĘTKI

ZBIERAJĄ DLA NAS

POTRZEBUJESZ POMOCY ZE STRONY NASZEJ FUNDACJI?